top of page

Hledáme #SUPR partnery, ze kterých zezelenáme!

Nový, udržitelný Startup Report 2021_2022 už se peče. Nakynul až za hranice, a proto myslíme, že byste u toho neměli chybět!


Již od začátku roku aktivně pracujeme na přípravách ambiciózního třetího ročníku Startup Reportu. Nyní konečně nastal čas podělit se s vámi o pár připravovaných novinek... A hlavně přizvat vás k tomu všemu!

Pohodlně se prosím usaďte a začtěte se níže, čeká nás totiž pořádná startupová jízda! Nebo lépe řečeno eurotrip? 🥰


Zelený #SUPR dobývá Visegrád

Značka Startup Report roste a míří na celou "vé čtyřku"! Slovensko nás čeká jistojistě a držíme si palce i pro Polsko a Maďarsko. Prozkoumat chceme celý region, abychom vám přinesli ještě zajímavější data, mezinárodní kontext a možnost komparace.

Hru pozvednou i nová témata jako udržitelnost, Green Deal a cirkulární ekonomika. Hledáme proto strategické partnery, s nimiž je zasadíme na startupovou a investiční scénu.


#PartneřiWanted - nechybí vám #SUPR společnost?

Covid se na nás podepsal různě, zpřetrhání mnoha sociálních i profesních vazeb nevyjímaje. Chybí-li vám SUPR komunita, zveme vás do "klubu"! Letos opět s ČSOB Start It, agenturou CzechInvest nebo třeba DLA Piper. A těšit se můžete i na nováčky, aktivně naskočila na palubu Česká spořitelna a její Seed Starter, s expandací a "zelenými" tématy nám nově pomáhá i Startup Disrupt, slovenská Civitta, maďarský Start House nebo polští Green Dealers!

Přidejte se k nám i vy a pomozte budovat a kultivovat startupovou scénu v regionu. Mezi benefity pro partnery letos nechybí možnost ovlivnit obsah reportu včetně přidání vlastních výzkumných otázek a citací, dřívější přistup ke zkoumaným datům, společná PR komunikace, sdílený network, eventy a mnoho dalšího.Vymýšlet společně nové věci, vzájemně si rozšiřovat obzory

Jsme rádi, když naši partneři vnáší do projektu vlastní unikátní nápady, drive a know-how, podobně jako to už nyní dělá Česká spořitelna. Ta pomáhá začínajícím podnikatelům skrze svůj startupový program SeedStarter a od letoška je v roli strategického partnera i na naší palubě. Můžeme s vámi proto sdílet její research studii mapující startupové prostředí v ČR a v zahraničí. Dočtete se v ní například, jaké jsou podmínky pro založení startupu v Evropě nebo jaké existují podpůrné programy pro rozvoj startupů ve vybraných zemích Evropy.
Comments


bottom of page